ورق کاران البرز پیشرو در خدمات برش لیزر فلزات و خمکاری

خمکاری ورق یا نورد فلز چیست؟

خدمات خمکاری ورق

فرایند خمکاری ورق های فلزی یکی از مهمترین فرآیندهای تولید می باشد. خدمات خمکاری ورق روشی برای تبدیل ورق تخت فلزی به شکل مورد نظر بدون شکست یا نازک شدن موضعی شدید است. خمکاری فرآیندی است که در اغلب روش های شکل دادن وجود دارد.

از جمله کاربردهای این فرآیند ایجاد انحنا در یک ورق است. همچنین تبدیل ورق به ناودانی با مقاطع مختلف و در مواردی شکل های حلقوی بسیار پرکاربرد است. با توجه به کاربرد روزافزون این فرآیند در صنایع مختلف از قبیل خودروسازی، صنایع هواپیمایی، صنایع نظامی، لوازم خانگی وغیره می توان به اهمیت این فرآیند پی برد.

امروزه با پیشرفت برق آسای تکنولوژی و ورود کامپیوتر به عرصه تولید و استفاده از ماشین های خم کاری CNC، محصولات تولید شده با این فرآیند با دقت و کیفیتی بسیار بالا، به صورت چشمگیری افزایش یافته است .

در حال حاضر مرکز پارسه لیزر مجهز به دستگاه های برش و خم کاری با طول 3 متر است. در صورت نیاز به عملیات خمکاری، پس از تولید قطعات توسط دستگاه های لیزر و پانچ، مطابق نقشه و به پشتوانه تجربه اپراتورهای مرکز برش لیزر پارسه این پروسه قابل انجام خواهد بود.

خدمات خمکاری ورق در ادامه خدمات برش لیزر ورق انجام می گیرد. قطعا انجام هر دو مرحله تولید در یک کارگاه، هماهنگی های ورقکاری، دقت، سرعت و هزینه انواع خدمات برش لیزر و خدمات خمکاری ورق را بهینه می کند. ورق کاران با پرسنل مجرب خود، انواع خدمات طراحی و مدل سازی کامپیوتری قطعات، برش لیزر و همچنین خمکاری ورق ها را انجام می دهد. پس بدون نگرانی قطعات را به ما بسپارید تا صفر تا صد تولید شما با دقت و کیفیت و زمان بندی مطلوب شما انجام شود.